تراشه IGBT7 جدید، با تلفات استاتیک کم برای کاربردهای صنعتی ناهموار و … تحت فناوری Infineon معرفی و روانه بازار شد. فناوری Infineon، تراشه TRENCHSTOP IGBT7 را با طیف وسیعی از رتبه بندی‌های فعلی معرفی می‌کند که برای استفاده در برنامه‌هایی مانند درایوهای موتور صنعتی، اصلاح ضریب قدرت، منابع فتوولتائیک و برق اضطراری مناسب می‌باشد.

اکنون فناوری Infineon، تراشه TRENCHSTOP IGBT7 در حالی ارائه داده است که این دستگاه در TO-247 با ولتاژ شکست ۶۵۰ ولت عرضه می‌شود و از رتبه‌های فعلی ۲۰A ،۳۰A ،۴۰A ،۵۰A و ۷۵A  تشکیل شده است. این روش می‌تواند به راحتی برای کاربردهایی مانند درایوهای موتور صنعتی، تصحیح ضریب توان، انرژی فتوولتائیک و منبع تغذیه بدون وقفه مورد استفاده قرار گیرد.

تراشه IGBT7

تراشه TRENCHSTOP IGBT7 بر اساس فناوری جدید میکرو، با تلفات استاتیک بسیار کمتری عمل می‌کند. برای همان کلاس فعلی، ولتاژ حالت، ده درصد کاهش می‌یابد که باعث کاهش قابل توجهی در کاربرد می‌شود، به ویژه برای درایوهای صنعتی که معمولاً با فرکانس سوئیچینگ متوسط کار می‌کنند.

ولتاژ اشباع کم در تراشه IGBT7 :

فناوری IGBT T7 دارای ولتاژ اشباع بسیار کم (VCE (sat است و با یک دیود کنترل شده از طریق انتشار دهنده  نسل هفتم (EC7) همراه است، که افت ولتاژ ۱۵۰ ولت پایین‌تر (VF) می‌باشد.

این دستگاه دارای قابلیت کنترل برتر و عملکرد عالی EMI است. به راحتی می‌توان آن را تنظیم کرد تا بهترین نسبت ویژه dv / dt و سوئیچینگ را برای برنامه‌های خاص فراهم کند. ۶۵۰ ولت TRENCHSTOP IGBT7، استحکام اتصال کوتاه را در صورت نیاز در برنامه‌ها، فراهم می‌کند. علاوه بر این، آزمون HV-H3TRB (ولتاژ بالا با رطوبت بالا با درجه حرارت بالا و سوگیری معکوس) بر اساس JEDEC را پشت سر گذاشته است و این ناهمواری در محیط های صنعتی بسیار مرطوب را ثابت می‌کند.